Oomega-3 hoiab sind tervena

Terviseorganisatsioonid soovitavad alustada lapsele kalamaksaõlis sisalduva D-vitamiini andmisega juba alates neljandast elunädalast. Samuti on teada, et oomega-3-rasvhappe DHA tarbimine raseduse ajal aitab kaasa vastsündinu nägemise ja võrkkesta arengule. Uuringud tõestavad tugevat seost naise DHA tarbimise ja lapse aju ning nägemise arengu vahel.* Lapseeas on aga D-vitamiini tarbimine oluline luustiku eakohaseks arenguks. Mis võiks olla lihtsam, kui anda lapsele iga päev lusikatäis kalamaksaõli, et kindlustada lapse muretu areng?

Ka vanemad lapsed ja täiskasvanud vajavad DHA ja EPA rasvhappeid, et soodustada südame ja aju korrapärast toimimist. DHA rasvhappel on lisaks veel omadus aidata kaasa nii täiskasvanute kui eakate silmanägemise säilimisele. Kalamaksaõlis sisalduvad A ja D vitamiin toetavad omakorda immuunsüsteemi, mis on eriti oluline just talvekuudel.

Oomega-3 on üldnimetus erinevatele rasvhapetele. On tõestatud, et nii mõnelgi neist on positiivne mõju meie tervisele, eelkõige DHA ja EPA rasvhapetel, mis on kasulikud südame rakumembraanide ja veresoonte funktsioneerimisel. Et oomega-3-rasvhapped esinevad peaaegu kõigis me keharakkudes, on nad hea tervise eelduseks igas eas inimestele.

Möller’s kalamaksaõli sisaldab lisaks oomega-3-rasvhapetele (EPA ja DHA) ka A, D ning E-vitamiine. Meie tootevalikus on kalamaksaõli mitmel erineval kujul – nii õlina kui ka kapslitena, seega peaks leiduma sobiv alternatiiv kõigile.

* Kasuliku mõju saavutamiseks on vajalik päevane annus 250mg DHA ja EPA + 200mg DHA

Möller’s – TERVELE KEHALE. TERVEKS ELUKSOrkla Health
All rights reserved | Mollers 2016 Copyright