Rohkem kui 150 aastat tagasi täiustas P. Möller tursamaksaõli saamise protsessi nii, et seda sai kasutada mitte ainult kodumajapidamises, vaid müüa ka apteekides. Tänapäeval kirjutavad P. Mölleri revolutsioonilisest leiutisest farmaatsiaajaloo õpikud ning tema nimi on juba 157 aastat üks edukamatest kaubamärkidest maailma kalamaksaõlitoodete turul.

Möller’si kalamaksaõlitooteid valmistatakse Norras. Esimene tootmistehas asutati 1854. aastal. Maailma tunnustust aitas Möller’si toodetel võita mitte ainult ettevõtte rajaja kirg oma tegevuse vastu, vaid ka pidevad investeeringud tootmistehnoloogiatesse ning eriti ranged kvaliteedistandardid. On teaduslikult tõestatud, et Möller’si kalamaksaõlitooted on puhtad, kvaliteetsed ja täiesti ohutud.

Möller’si toodete portfellis Eestis on koguni 11 erinevat toodet mitmesugustele vajadustele. Kõik Möller’si tooted paistavad silma sellega, et neis on rikkalikult väärtuslikke oomega-3-rasvhappeid. See on kõige väärtuslikum kalamaksaõlis leiduv aine, mis on tähtis kogu inimorganismile ning eriti südamele ja ajule. Inimorganism ei suuda oomega-3-rasvhappeid ise sünteesida, vaid saab neid ainult koos toiduga või kvaliteetsete toidulisandite abil. Rohkem teavet oomega-3-rasvhapete kohta leiate siit.

Praegu hoolitseb Möller’si kaubamärgi eest ning jätkab saja-aastaseid traditsioone AS Orkla Health. Eesti turule toob möller’si tooteid AS Põltsamaa Felix. Möller’si tooteid eksporditakse mitmesse maailma riikidesse ja nad on kuulsad kui ühed kõige kvaliteetsemad kalamaksa- ja kalaõlitooted maailmas. Möller’si toidulisandid on ühed esimestest välismaal toodetud toidulisanditest Eesti apteekides.

Möller’s – Eestis kalamaksaõli nr 1!

Orkla Health
All rights reserved | Mollers 2016 Copyright