Kõigile lastele ei meeldi kalamaksaõli. Paljude inimeste jaoks on keeruline anda oma lapsele oomega-3-rasvhappeid ning nad on proovinud mitmeid erinevaid meetodeid, et laps saaks kätte kõik vajalikud toitained. Meie tahame, et lastele oomega-3 andmine ei oleks enam katsumus ning seetõttu on Möller’si sarja arendatud ka väga hea maitsega tooteid.

Möller’s Junior kalakesed

Möller’s Junior oomega-3 kalakesed on väiksed, näritavad ja puuvilja- või tsitrusemaitselised. Tooted sisaldavad samu tervislikke oomega-3-rasvhappeid ja D-vitamiini nagu ka Möller’s kalamaksaõli. Need on toitained, mis on olulised kasvamiseks ja arenemiseks. Oomega-3 on üheks olulisemaks ehituskiviks ajule ning teaduslikult on tõestatud oomega-3 positiive efekt aju arengule.

Lastele on oluline anda oomega-3-rasvhappeid, sest need aitavad kaasa normaalsele aju funktsioonile ja nägemisele. D-vitamiin aitab kaasa kaltsiumi imendumisele kehas ja seetõttu on vajalik normaalsete hammaste ja luude jaoks. Möller’s Junior kalakesed ei sisalda tehislikke värvaineid ega magustajaid.

Loe lähemalt toote kohta.


MÖLLER’S JUNIOR kalakesed

Näritavad geelist kalakesed

Näritavad geelist kalakesed

Möller’s kalamaksaõli sidrunimaitseline

Sidrunimaitseline Möller’s kalamaksaõli on Eestlaste lemmik kalamaksaõli. Meeldiv sidrunimaitse peidab kala maitse täielikult. Tootes on kasutatud looduslikku sidruni maitse- ja lõhnaainet.

Loe lähemalt toote kohta.


MÖLLER’S KALAMAKSAÕLI sidruni

Eestlaste lemmik kalamaksaõli

Eestlaste lemmik kalamaksaõli

Möller’s kalamaksaõli tutti-frutti

Puuviljamaitseline Möller’s kalamaksaõli on mõeldud lastele. Meeldiva puuvilja maitsega kalamaksaõli maitseb lastele kõige paremini ning peidab kala maitse täielikult. Tootes on kasutatud looduslikku puuvila maitse- ja lõhnaainet.

Loe lähemalt toote kohta.


MÖLLER’S KALAMAKSAÕLI tutti-frutti

Puuviljamaitseline kalamaksaõli lastele

Puuviljamaitseline kalamaksaõli lastele

Orkla Health
All rights reserved | Mollers 2016 Copyright