Kalaõli on looduslik toode ning looduslikud tooted võivad olla erineva kvaliteediga. Möller’s püüdleb alati kõrgeima kvaliteedi poole ning töötab aktiivselt, et seda tagada. Möller’s hoolitseb selle ees, et kasutatav kala on püütud vastutustundlikult ning ohustamata seal elavaid liike ning ookeani ökosüsteemi. Möller’sil on antud mitmeid sertifikaate sõltumatutelt organisatsioonidelt, mis kinnitavad Möller’si toodete kõrget kvaliteeti ja jätkusuutlikkust.

ITQI

See on auhind kvaliteetse maitse eest. Žürii, mis koosneb sealhulgas ka Michelini restoriani kokkadest, annab auhindu toote karakteristikute põhjal. Parimad tooted pärjatakse “suurepärase maitse auhinnaga”, mis anti ka Möller’si kalamaksaõlidele.


SUUREPÄRASE MAITSEGA

Maitse ja kvaliteedi auhind!

Maitse ja kvaliteedi auhind!

Mereressursiide kaitse

Rahvusvaheline mittetulunduslik organisatsioon “Friend of the Sea“ tunnstas Möller‘s tootjaid jätkusuutliku kalapüügi eest, kalade püüdmisel on arvestatud mereressursside kaitsega. Möller’si kalamaksaõli on valmistatud Arktilisest tursast, mida nimetatakse ka Skreiks. Tursad püütakse Lofoteni ja Vesteråleni lähistelt. Friend of the Sea on mittetulunduslik organisatsioon, mille eesmärgiks on säilitada bioloogilist mitmekesisust ookeanis. Organisatsioon edendab säästvat ja jätkusuutlikku kalatoodete müüki ja tootmist.


Friends of the sea

Jätkusuutlik kalandus.

Jätkusuutlik kalandus.

DNV

Möller’s on hiljuti välja töötanud standardi sertifitseerimaks kalaõli kapslid, mille on kinnitanud Det Norske Veritas.

Oomega-3 tooted erinevad kvaliteedi poolest ning kahjuks paljud oomega-3 tooted ei sisalda piisavas koguses tervislikke oomega-3-rasvhappeid. Õige oomega-3 brändi või toote valimine on väga oluline, kuid siiani pole olnud väga palju selgeid kvaliteedi indikaatoreid, mis aitaksid tarbijal oma valikuid teha ning näitaksid tarbijale, millistes toodetes on parem ja millistes mitte nii hea kalaõli.

“Me teame, et tarbijatele on oluline oomega-3 õlide kvaliteet ja kasulikkus tervisele. DNV-GL kvaliteedimärgiga annab Möller’s tarbijatele karantii, et Möller’si tooteid võib usaldada.” – Henning Søgaard Orkla health tegevdirektor.

Sertifikaat on tulemus pikaajalisest koostööst Orkla Health ja DNV-GL spetsialistide vahel. Kogu väärtusahel alates toormaterjali töötlemisest, puhastamise protsessist, transpordist  ja lõpetades kalaõlist, mis tuleb tehasest, on käinud läbi range kvaliteedikontrolli, suure hulga analüüside ja auditite. Kõik on tehtud selliselt, et Orkla Health täidaks DNV-GL sertifikaadi nõuded.

DNV-GL sertifikaat tagab tarbijale järgmised omadused:

1) tooted sisaldavad minimaalsel tasemel keskkonnamürke
2) tooted on madala oksüdatsioonitasemega, mis tähendab, et õli ei ole rääsunud.
3) tooted sisaldavad suures koguses oomega-3-rasvhappeid EPA ja DHA.

 


DNV

Geranteerib toote kõrge oomega-3 sisalduse, puhtuse ning madala oksüdatsiooniastme.

Geranteerib toote kõrge oomega-3 sisalduse, puhtuse ning madala oksüdatsiooniastme.

Orkla Health
All rights reserved | Mollers 2016 Copyright