Mille poolest erineb vedel kalamaksaõli kapslitest? Milliseid tooteid valida?

Oomega-3-rasvhappeid EPA ja DHA on nii vedelas kalamaksaõlis kui ka kapslites. See on kõige tähtsam. Peamine erinevus vedela kalamaksaõli ja kapslite vahel on tooraine päritolu ja tootmisviis. Möller’si vedel kalamaksaõli on looduslik tursamaksaõli, mida saadakse värskest tursamaksast. Kapslite valmistamisel saadakse oomega-3-rasvhappeid mitte ainult tursast, vaid ka teistest oomegade poolest rikkalikest kaladest – anšoovisest või sardiinist.

Tursamaksaõlis olevad A- ja D-vitamiinid on looduslikud, kala organismis sünteesitavad vitamiinid. Teistesse kalamaksaõlitoodetesse lisatakse vitamiine tootmise käigus.

Sobiva toote valik oleneb inimese harjumustest. Mõned inimesed valivad ainult Möller’si vedela kalamaksaõli, sest selle soovitatavas päevases annuses on kõige suurem oomega-3-rasvhapete kogus – koguni 1200 mg. Lisaks on mõned inimesed lapsepõlvest harjunud tarbima vedelat kalamaksaõli või neile lihtsalt ei meeldi neelata kapsleid. Teistega on vastupidi – nad eelistavad kapsleid. Seetõttu pakub Möller’si tootevalik sobivaid variante erinevatele soovidele ja vajadustele.Orkla Health
All rights reserved | Mollers 2016 Copyright